Nedir?
Tamiri Nasıl Yapılır?
Nedir?

Tekstilden otomotive gıdadan telekomünikasyona bir çok farklı dalda elektronik kart tamiri yapılmaktadır. Kart tamiri bizim işimiz.

​Arızalı kart veya cihazınız  24 saat içerisinde arıza tespiti yapılıp müşterilerimize teklif sunulur. Teklif onaylandığı anda tamir işlemi gerçekleştirilir. Arızalı kartlarınız veya cihazlarınız işletmelerinizden ücretsiz olarak alınır. Kart tamir dışında yerinde servis ,bakım ve onarım servisimiz mevcuttur.

Elektronik kart tamir etmeye gelince, uzmanlarla çalışmalarını istersiniz. Tekstilden otomotive gıdadan telekomünikasyon bir çok farklı dalda elektronik kart tamiri İSTANBUL Avrupa ve Anadolu yakası ‘ndaki laboratuvarlarımız’da tamiri yapılmaktadır.

 Kart tamirinde NEDEN BİZ ?

 Kart tamiri konusunda eğitilmiş, sertifikalı teknisyenler ile TSE onaylı labaratuvarlamızda edilmiş bir onarım işlemi .Kartlarınıza ve cihazlarınıza elektrik verilmeden Empedans ölçüm gibi yöntemleri kullanarak tamamen test eder ve analiz ederiz ve tüm kartı gözden geçiririz, arızalı bileşenleri tamir eder ve tüm arızalı parçaları orjinal komponentlerle değiştiririz.

 

Tamiri Nasıl Yapılır?

 Elektronik Kart Tamir Süreci