Nedir?
Tamiri Nasıl Yapılır?
Nedir?


Servo sürücüler, bir servomotoru besleyen güç kaynağı ile birlikte çalışır. Servomotor, doğrusal veya dairesel hareketler üretebilen ve genellikle yüksek hassasiyet gerektiren uygulamalarda kullanılan bir elektrik motorudur. Servo sürücü, motorun hızını, torkunu ve konumunu kontrol etmek için gerekli olan sinyalleri üretir ve gönderir.

Emorsan olarak işlevsel bozukluk gösteren veya çalışmayan servo sürücülerinizin tamirini hızlı ve garantili bir şekilde marka ayırt etmeksizin özenle yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tamirlerde %100 çalışma garantisi vermekte ve tamir süreci esnasında stoklarımızda bulunma koşulu ile, aynı veya muadil markalardan servo sürücüleri sisteminize monta etmekteyiz.

Vermiş olduğumuz teknik hizmet  7/24 saat hizmetinizde olup, yaşamış olduğunuz teknik arıza durumunda bizlerle iletişime geçerek, teknik sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Servo sürücüleri tamiri esnasında, diğer tamir hizmetlerimizde olduğu gibi arızanın durumuna göre tamamen kendi icatımız olan test cihazlarıyla, sürücünüze müdahale ederek, sonuca 100% başarı ile ulaşıyoruz.

 

Tamiri Nasıl Yapılır?

Servo Sürücü Tamiri Nasıl Yapılır?

Servo sürücülerde elektronik kart tamirinde bahsi geçen konularla aynı şartlarda tamir edilir.