Aydınlı mh. Mayıs sk. No:2B, Dumankaya Adres Lobi B blok, Dükkan:3 Tuzla / İstanbul
trende

Vizyon – Misyon

Anasayfa » Vizyon – Misyon

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden beri kendisini kanıtlamış ve sektörde saygın bir yer edinmiş olmanın kattığı değerler ile güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlık ile oluşturduğumuz firma prensiplerimize sadık kalarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmak.

 

Misyonumuz

En değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmetlerimizin devamlılığını sağlayarak yenilikçi teknolojiler, ürünler ve tasarımlarıyla sektöre ilham vermek.

 

Kalite Politikamız

Yılların vermiş olduğu güven ve buna paralel oluşan teknik kadrosuyla profesyonel hizmetler vermeyi kendisine ilke edinmiş firmamız teknolojiyi yakından takip ederek endüstriyel elektronik sektöründe oluşan sorunlara kısa zamanda uygun koşullarda hizmetler vermektedir. Türkiyenin gelişen sanayisinde kendisini, pörtfoyu ile ileriye taşımayı ve müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutmak için çalışmalarını devam ettirmektedir. Bu doğrultuda hizmet verdiği alanları geniş bir yelpaze içerisinde tutan Emorsan, kendisine duyulan güveni her zaman en üst seviyede tutabilmek için, kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: